| Babygirl90 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor! Stie cineva sa imi explice, asa mai pe intelesul meu, cum pot face update la software ios pentru ipod(Apple) touch 8 gb... Am inteles ca asta trebuie sa fac pentru a putea descarca jocuri si aplicatii pentru ipod. P.s. Am cont pe itunes.

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Il legi la computer si pai intrii pe site-ul lor si acolo ti se v-a explica cum sa faci un "update" in cele mai bune conditii!

| Andrei1099 a răspuns:

Il pui in recovery ( http://www.youtube.com/watch?v=rm2D7-PCTaw ) il conectezi la pc si itunes va afisa ipod in mod de restaurare si dai update and restore si va baga cea mai noua versiune de iOS disponibila pentru device-ul tau.