| rc41 a întrebat:

Buna am nevoie urgenta de ajutor am un Huawei ascend 300 si cand vorbesc la telefon cand vreau sa inchid apelul nu ma lasa, se blocheaza si nu se deblocheaza numai cand inchide cel de pe linia cealalta, va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| Andy2213 a răspuns:

Buna, ai putea sa incrrec o resatare totala, un factory mode adica revenire la setarile din fabrica.setari->backup si resetare-> apoi ai pe ultima opriune de jos. Funda?