| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* Am Nokia lumia 625 si de vreo 3 zile face niste figuri. Cand vreau sa imi instalez aplicatii sau jocuri imi spune "Nu ne putem conecta la Magazin in acest moment. Verificati conexiunea de date sau incercati din nou mai tarziu". Fara rezultat. Cand vreau sa intru pe Facebook imi spune ca pagina nu e sigura si ca nu a indeplinitcerintele "securitatii" dar pana acum a mers perfect. ce pot sa fac? Nu am telefonul de mult. Va roog. Orice sfat :*

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Cu o resetare din fabrica ai incercat?

| anonim_4396 explică (pentru DataSoft):

Cum ar trebui sa fac asta? :/

| DataSoft a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu sa iti spun cu exactitate pentru ca nu sunt posesor de Nokia lumia 625.
uite aici un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=LK_SP0-sj8s poate te ajuta.
bafta