| Micky74484848 a întrebat:

Am o cartela de Orange, de curand mi-a expirat creditul si inainte de asta mi-am facut o optiune de la ramura *BONUS* cu 1000 de minute.
- 300 min nat, internat fix si mobil.
-700 min nationale. Optiunea s-a activat,insa nu le pot utiliza...tin sa mentionez ca nu sunt in perioada de gratie. Dau funda, multuuu! sad

1 răspuns:
| floryn1993 a răspuns:

Buna, Nu poti folosi tot " Bonusul " numai daca reincarci si activezi optiunea in cauza, si eu dupa ce a expirat optiunea de 6 E. nu am puteam utiliza minutele desi de la 333 zice ca le am. ' Reincarca si vei folosi si bonusul. happy