| Rowanna09 a întrebat:

Am o cartela prepay pe care nu am incarcato vreo luna si ceva si am intrat in perioada de gratie. Saptamanaecuta mi.am bagat 5 euro si cand am incercat sa imi activez obtiunea mi.a zis ca numarul e in perioada de gratie si ca pot activa optiunea dupa cateva ore de la incarcarea contului. Azi s.a facut o saptamana si imi zice acelasi lucru plus de asta mi.a mancat si din credit. Cat dureaza pana pot activa vreo optiune? De ce ju imi da voie? Multumesc anticipat,

4 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

In situatia ta ar trebui sati suni operatorul de telefonie mobila...serviciul de relatii cu clientii ar trebui sa fie gratuit!

| Rowanna09 explică (pentru 2P):

Am sunat la 444 dar nici urma de vre un operator..stii cumva un alt numar?

| 2P a răspuns:

Da! suna la *222 la ce te intreaba prima data apasa 2, iar apoi dupa ce termina de spus toate variantele pentru a intra in legatura cu un consultant apasa 0

| Rowanna09 explică:

Saptamana trecuta *