| romeliakiss99 a întrebat:

Am o cartela Vodafone si am activata optiunea cu 3000 min/sms in retea 75min nationale si 15MB, acum vreau sa-mi schimb optiunea, cum pot sa o dezactivez pe asta si sa o schimb pe cea cu 100 min Spania Italia mobil/fix 4500 min/sms in retea si 75MB internet pe mobil cu 5 euro. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti dezactivezi optiunea pe care o ai acum si apoi sa activezi alta. Pentru asta trebuie sa apelezi *100#. Acolo ai optiunea contul meu, teoretic la optiunea 5, apoi ceri optiunile mele-2 si dai dezactivare optiunea pe care o ai acum, uita-te la ce nr. e trecuta. Apoi activezi optiunea dorita, la 1 Promotii. Inainte de a dezactiva uita-te insa la ce optiuni exista in momentul asta, sa fii sigura ca e cea pe care o vrei tu, sa nu pierzi si optiunea veche. Poti suna si la *222, relatii cu clientii sa ceri cum un operator sa te ajute, daca nu te descurci sau ai ceva nelamuriri