| whatisthis19 a întrebat:

Bună, am o intrebare, acum un an mi-am portat numarul de la Vodafone la Orange si vreau sa îl portez înapoi la Vodafone. Il mai pot îl porta înapoi la Vodafone?

2 răspunsuri:
| stancuprint a răspuns:

Cel mai bine este sa suni la cei de la Vodafone sa ati explica daca este posibil.

| JicaContra a răspuns:

Da, poti sa iti portezi numarul de cate ori vrei atat timp cat nu incalci un contract
insa, doar un an, sper ca, cu Orange nu ai facut contract pe 2 ani?
ca atunci s-ar putea sa iti puna bete in roate si sa nu te lase sa pleci deloc, nu numai sa nu iti poti porta numarul