| andradapisi389 a întrebat:

Buna, am o intrebare, am un telefon Samsung 7 edge si cand închid telefonul imi apare ceasul automat pe ecran... cum il dezactivez pentru ca asa tot timpul e telefonul aprins.

Răspuns Câştigător
| Cmn_Andrei_2000 a răspuns:

Pai din cate inteleg tu zici de functia always on dispaly...se dezactiveaza din setari..cauti in bara de sus a telefonului...sincer nu as dezactiva functia pentru ca e detul de utila din punctul meu de vedere.dar dupa un anumit timp iti va scade bateria de la 5% la 15%.cel putin asa patesc eu la A5 2017 pe care il am de 1 an jumate. daca nu, cauta mult prin setari si sigur vei gasi