| kwonhani a întrebat:

am o intrebare, daca scot de la prietenii (pe facebook) pe cineva si ii dau block, ce am vorbit cu ea, adica mesajele pe care eu i le-am trimis ei se vor sterge, sau nu? Va mai putea vedea mesajele trimise de mine dupa ce ii dau block sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va mai putea vedea mesajele dar nu va putea face nimic legat de tine adica sa iti dea like la poze sa iti dea mesaje etc.

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Mesajele nu se sterg

| oalexandra18 a răspuns:

Buna,cand stergi pe cineva de la prieteni si il blochezi, nici tu si nici respectivul/a nu va mai putea vedea nici mesaje nici nimic ce are legatura cu tine, doar daca intra pe o alta adresa de facebook, sper ca ti-am fost de ajutor.