| melania35 a întrebat:

Am o intrebare....de ce la Samsung galaxy s advance nu permite sa filmeze cu camera frontala? nu este ceva aplicatie?big grin

3 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Camera frontala a ta se pare ca este conceputa doar pentru a face poze. nu poate inregistra altceva decat o imagine.

| Anca16Anca a răspuns:

Buna, din pacate nu exista nicio aplicatie. Daca nu ai telefonul dotat cu o camera frontala nu ai ce sa faci.
Poate pe viitor iti vei cumpara un telefon care va avea camera pe fata
Sper ca te-am ajutat :*

| melania35 explică (pentru Anca16Anca):

Telefonul are camera frontala dar nu imi apare sa dau sa filmez, doar cu camera din spate