| Moisii_Nuca_Paula_1991 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu o tableta daca ma poate ajuta cineva. De curand miam cumparat de la Orange o tableta vonino sirius qs quad core care la inceput a mers impecabil insa acum cand o pornesc imi arata niste chestii in chineza iar daca apas de mai multe ori pe butonul de oprire incepe sa tiuie si apoi mi se aprinde camera foto. Inteleg ca e chinezarie dar macar sa scrie in engleza sa inteleaga tot omul.

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

Duo la un service sa-u daca nu iai facut si ai garantia duo sa-ti dea alta