| oo3 a întrebat:

Bună am o întrebare legata de Facebook unde pot sa văd la cine am trimis cererea de prietenie.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cereri de prietenie→ Vezi tot→ Răspunde cererii de prietenie (cu un centimetru mai jos, scrie "Vezi cererile trimise". Dacă nu apare, ori nu ai trimis cereri de prietenie, ori conturile respective nu mai există, ori ți-au respins cererea de prietenie.

| Bondarel99 a răspuns:

Da la cereri de prietenie, in jos o sa vezi rubrica "poate ii cunosti", da in jos pana îți apare "vezi mai mult", apasă acolo și undeva in dreapta o sa vezi "trimise". Eu așa pot sa văd, de pe telefon merge.

| Lioana a răspuns:

Cereri de prietenie/ Vezi tot/Vezi cererile trimise

| Victoria18 a răspuns:

Hei! Intrii la "Jurnal de activităţi", e sub poza de profil, apesi la urma pe "Filtru".
Dupa iti apare o lista si cauti sectiunea "Prieteni adaugati". Acolo o sa iti apara cu cine te-ai imprietenit si cui i-ai trimis cerere de cand ai acel cont de Facebook! Bafta!

| Gabriel9707 a răspuns:

Poti doar vedea la ce persoanaai trimis cerere, dar nu poti o vedea o lista cu coate persoanele.

Daca vrei sa vezi la cine ai trimis o cerere de prietenie trebuie sa stii cine este acea persoana si sa mergi pe profilul ei. acolo poti vedea ca cererea este in asteptare.

| Ryaaan a răspuns:

Nu poti...numai sa tii minte tu cui i-ai dat add si atunci cand intri pe profiul sau iti arata!