| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare legata de telefonul meu:
Este nou, dupa ce l-am inchis atunci cand am incercat sa il deschid imi apare un telefon cu o sageata deasupra lui spre ecran.
Oare ce sa fac ca sa il deschid?
Oare ce inseamna si de ce mi-a aparut asa?

8 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

E un apel pierdut. Verifica ultimele numere apelate si apeluri pierdute si ar trebui sa dispara.

| Anonima264 a răspuns (pentru Blade82):

Am inteles.Dar eu incerc sa imi aprind telefonul si nu merge.Nu stiu pe ce sa apas.

| Anonima264 a răspuns (pentru Blade82):

Am telefonul inchis de tot, nu blocat.

| timilian90 a răspuns:

Daca este nou ar trebui sa ai manual de utilizare unde spune ce si cum! sau daca nu apare asa ceva te duci cu el intr-un service. Mult succes!

| Anonima264 a răspuns (pentru timilian90):

Mersi.
Am manual de utilizare, o sa vad daca ma ajuta cu ceva.

| Blade82 a răspuns:

E touchscreen? poate trebuie sa glisezi cu degetul pe ecran in sensul sagetii.

| Anonima264 a răspuns (pentru Blade82):

Da! Este touchscreen.

| Anonima264 a răspuns (pentru Blade82):

Am incercat, dar nu merge.