| AdelinaBeatriceRO a întrebat:

Am o intrebare.mi-am luat un telefon pe abonament si as vrea sa stiu cum sa activez minutele...am primit o factura de 200 lei pentru ca nu am stiut cum sa activez si am vorbit pe bani sa zic asa... facebook, messenger facebook..toate astea pe bani si vreau sa activez minutele sa platesc doar 50 de lei pe luna. abonamentul imi puteti zice cum sa activez? si cat timp trebuie sa le activez? Multumesc

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
abonamentele vin cu minute/mesaje/net inclus, tu nu trebuie sa activezi nimic.
Trebuie sa dai la credit sa vezi cate minute/mesaje/net ai, iar daca depasesti acel numar, se face cost suplimentar.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

In ce retea si ce tip de abonament ai?