| victoriacaraus2005 a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am schimbat locul de trai in alta tara. Respectiv, mi-am luat numar de telefon, iar vechiul numar de telefon nu il mai am, adica nu mai este functionabil. De asemenea, mai am si contul google, care e conectat la Youtube. La contul google, deja mi-am schimbat numarul de telefon si am eliminat din cont vechiul numar de telefon. Intrebarea suna in felul urmator. Persoana care o sa cumpere vechiul meu numar de telefon, o sa poata sa imi acceseze Youtube-ul sau nu?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Nu.
In primul rand, vechiul numar nu va fi alocat repede.
Apoi, tu deja ai schimbat numarul. Si mai este acolo si o parola pe care nimeni nu o stie.