| Capsunica19 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru cei care au sau au avut Allview X1 Soul. Cum pot sa imi scot sunetul de la tastatura? Dau volumul la minim iar tastatura tot tare se aude, parca sunt cu tastatura veche de plastic dupa mine. sad am gasit deja vreo 3 setari dar nimic legat de tastatura. Va rog,daca vreti sa ma ajutati, nu gasesc setarea corecta. (Am mentionat de cei care au sau au avut telefonul pentru ca si altii au vrut sa ma ajute spunand ca logic ar fi in setari. E ceva mai complicat si nu imi dau seama ) Multumesc! Dau funda!

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

In setari la profilurile audio, intri la modificarile profilului selectat si gasesti acolo sunete a atingere taste si sunete la atingere