| Asdfghjkl99 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt in reteaua Orange.De curand am cumparat un telefon si as dori sa fac setarile de internet pe mobil si nu stiu unde trebuie facute.Stie cineva unde? dau funda

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Uite aici:

http://www.orange.ro/setari-telefoane/

Pa,pa

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai optiune activata nu ai nevoie de setari.Acum depinde daca esti pe cartela sau abonament.Depinde si ce telefon ai cumparat.

| mixxjim a răspuns:

Daca nu merge la linkul care ti s-a dat deja suna la relatii cu clientii si roaga-i sa te-ajute, iti pot transmite ei setarile direct in telefon