| Frutis a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru cei ce pricep in tehnologie!|Ajutati-m[ sa aleg Intre Samsung J5 2016, Samsung A3 2016 si iPhone 5s!
Care e mai bun?

8 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung j5 ar trebui sa il alegi. Eu asta am la momentul de fata si merge foarte bine si la jocuri

| OnePiece a răspuns:

Eu iti sugerez Huawei P9 lite si Xiaomi Redmi Pro sau Note 4. Sau un OnePlus One/Galaxy S5 second hand. Cele 3 telefoane pe care le-ai mentionat sunt cam outdated.

| Heureuse a răspuns:

Depinde de interfata. J5 e mai bun ca A3, iar iphone 5 mie personal imi place, doar ca eu folosesc de la firma Samsung. Eu cand aleg un tel tin cont numai de propietati nu de firma. Conteaza ce aspect te pasioneaza: jocuri, camera, inch etc.

| PandacornMaria87658 a răspuns:

Ai cam aceleași preferințe ca ale mele happy pe mine ma atrage cel mai mult iPhone 5, e mai ușor de folosit(De ținut în mână ), are o camera foarte buna, bateria la fel, arata bine modelul, pe tine care te-ar tenta cel mai mult?

| Frutis explică (pentru PandacornMaria87658):

Pe mine, daca sa fiu sincera Samsung J5 2016, am vazut că bateria e mai rezistentă, camera are 13 mpixeli, iar Iphone 8, si RAM e mai mare in capacitate puțin...Nustiu,părerea mea, de aceea astept și alte păreri!

| PandacornMaria87658 a răspuns (pentru Frutis):

Sunt telefoane bune, succes! :*

| FulgerInfinite a răspuns:

A3 are ecran mai mare!

| Blogerblu a răspuns:

Eu zic iphone 5s pentru ca daca vrei sa te joci pe el ai multe jocuri pe care nu le gasesti pe Android