| Diaaaana a întrebat:

Am o intrebare pentru cei cu Huawei Y300 sau pentru cei care cunosc,se pot pune aplicatii pe el prin google play? Si daca da, cum?

2 răspunsuri:
| danyela1999gheorghe a răspuns:

Am si eu Huawei si nu e bun de nimic eu nici macar nu puteam intra pe fb, nu poti pune aplicat pe el prin google play

| Livius007 a răspuns:

Da poti downloada aplicatii din Google play, dar trebuie sa ai abonament, nu cartela sau o conexiune WI-FI cu care sa te loghezi,(ai pe tel DNLA). Mergi cu tel prin centru unde este zone cu WI-FI si gata.