| Srdjan99 a întrebat:

am o intrebate legata de Digi Mobil. Am un abonament cu 4 GB de internet si as vrea sa aflu cati GB/MB mai am ramasi din acestia. La Vodafone stiu ca era un anumit nr. la care sunai si primeai mesaj cu cat mai aveai din abonament. Nu stiti daca Digi are un numar asemanator?

2 răspunsuri:
| Minimalistul a răspuns:

Trimite un mesaj cu sau fara continut la 700.

| Georgiana127 a răspuns:

Si parintii mei au abonament la Digi Mobil, si si eu! Iar ca sa iti verifici cati mega, mesaje si minute ai consumat trebuie sa dai un mesaj la 760 cu o litera! Sper ca te-am ajutat!