| Roikiiii a întrebat:

Am o mare dilema,trebuie sa-mi cumpar telefon,si nu stiu ce sa-mi iau,imi puteti sugera cateva idei de telefoane bune, nu conteaza pretul.
Si as mai vrea sa stiu cateva pareri de la cei care au iphonuri, mai ales 5-u`. Va multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Eu am iphone 4 si nu prea sunt multumit de el deoarece se descarca foarte repede in rest ar fi un telefon beton pentru mine, cat despre iphone 5 desigur este mai bun cu mult ca iphone 4 dar avand in vedere ca are mai multe imbunatatiri find superior unui iphone 4 se descarca mult mai repede ca cel din urma. Daca esti o persoana care nu prea are grija de lucruri nu-ti lua iphone ca o sa il strici foarte repede fiind sensibil la socuri si actiunea mecanica a omului, iphone-ul nu este facut sa reziste la intemperi, dar daca esti o persoana care tine la lucrurile sale ti-l recomand.
Cat despre alt telefon eu ti-as mai recomanda un Samsung cu toate ca ceilalti membri TPU care au raspuns la intrebare au spus ca Samsung-urile ''sunt stricacioase'', eu iti recomand avand in vedere ca ai spus ca nu conteaza pretul un Samsung galaxy s5 acest telefon este superior multor telefoane avand in vedere memoria ram si procesorul dedicat dar si un ecran mare si o superba camera...

Sper sa achizitionezi telefonul pe care ti-l doresti. FUNDA?!

6 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Am avut iPhone, doar ca nu 5-ul.E o mizerie iPhone-ul in general!

Am HTC M8 momentan.E luxul de pe pamant in materie de imagine, poze cu telefonul si sunet.Ca sa nu mai zic de performante.

LG G3 este din nou foarte bun.Concurentul direct al lui M8.

Fereste-te de Samsung.Sunt stricacioase!

Esti urmarit de DIICOT? Ia-ti un Blackphone de pe state happy

| Adrian0102 a răspuns:

Eu daca ar fi sa imi cumpar un alt telefon as alege Samsung Galaxy Note 3, asta e preferatul meu chiar daca cum a spus AlecsR au aparut telefoane cu perfoarmante incredibile.

| Larisa16 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s2 plus si este foarte bun.Fotografiile ies superbe sj nu mi s-a blocat niciodata.Eu ti-l recomand din toata inima caci este un telefon supet!

| MONSTA a răspuns:

Ia-ti LG optimus, nu e foarte bun, se strica foarte repede, se sparge daca il scapi de la 0, 1 cm de sol, si te ajuta sa iti descarci nervii. Merita big grin

| nebunikathaValy a răspuns:

Eu acum am Nokia Lumia 610 dar l-am spart si mama imi da telul iei genn Samsung Galxi S2 funda! happy

| Roikiiii explică (pentru nebunikathaValy):

Funda pentru ce? Ai dedus ceva din intrebarea pe care am postat-o? NU cred.