| Daniel_Bunaci_1975 a întrebat:

Bună, am o mare problemă! Am abonament Orange, si eu l-am platit in fiecare luna, cu exceptia acestei luni. Pentru ca nu am avut posibilitate sa o platesc. Si azi mi-a venit o factura de 189, 82 lei, abonamentul meu fiind de 50/luna, si eu am cu ce sa afirm ca am platit in fiecare luna. Oare ma cred sau trebuie sa achit factura?
Daca trebuie pot sa o platesc in fiecare luna o anumita suma pana este complet platita. Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Noi nu te putem ajuta cu nimic. Sună la relații cu clienții și spune-le problema ta. Foarte probabil să rezolvi (favorabil)