| cosmi98 a întrebat:

Am o mare problema,
Mi-am cumparat un telefon Vodafone Smart Chat.
Din greseala am scos cartela din el cu telefonul deschis. Apoi cand am incercat sa apelez un numar de telefon, imi scria:
Si in instructiuni scria :

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce scria ca ai uitat sa mai scrii dar banuiesc ca s-a dus cartela. Ar trebui sa mergi la un centru Vodafone nu la asociati si sa ceri alta cartela cu acelasi numar.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce scria?

| Cornel2134 a răspuns:

Ce ai fșcut tu defat este ca ai scos cartela in timpul fucțiuni telefonului și el a fost automat reformatat.Tot ce trebuie sa faci este sa te duci cu el si cu cartela la un centru Vodafone si sa itredea datele pe el!

| GabrielDumitrascu a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa-ti iei alta cartela pentru ca poate fii dusa sau cipul este zgiriat si nu-ti permite sa aplezi prietenii din rublica