| AvramCodrut a întrebat:

Am o mare problema: telefonul meu nu merge bine. Se blocheaza si merge extrem de incet, aproape deloc si nu se deschid mereu ferestrele cand apas pe ele. Am instalat 360 security, CM security, Clean Master, Advanced task Killer si nu ajuta la nimic. Nu am descarcate jocuri, decat Facebook, Messenger si Scribd. Este groaznic! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| TsonPing a răspuns:

Salut, te sfatuiesc sa ii dai resetare din fabrica! Poti de la Settings / Resetare din Fabrica sau cum am eu la se neo Creare copii si Resetare
Cred ca o sa te ajute 60/80% sa mearga mai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu cum e.
de obicei clean master rezolva problema.
Cred ca ai prea multe muzica/fotografii pe card.
Prea mult dăunează.
Bafta!