| shadow10 a întrebat:

Am o mare rugaminte: am un router wireless de la upc, si nu stiu cum pot sa-i schimb parola. Ma puteti ajuta? Multumesc si dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnaKk1N a răspuns:

Trebuie sa ii sti o adresa IP cu mai multe cifre, mi se pare ca trebuie sa te uiti pe router, intri in browser si o scrii acolo (o sa fie gen 892.488.423) stii? Ceva de genu. Scrie in manual totul. Trebuie sa il citesti.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ei spun ca doar la Bucuresti.

| Doctorfishadi a răspuns:

Te uiti pe actele cu care a venit sau pe cele cu care a venit contractul de net si cauti o adresa,mergi acolo si pui admin peste tot o data, iar apoi alegi basic, wlan si cauti acolo numele modemului, parola, etc!