| livixd a întrebat:

Buna am o mica problema am un S2 cam de 1 an de zile si problema e ca nu ma mai tine de vreo 1 luna incarcat nici macar o zi abia ma tine la liceu 4-5 ore. vorbesc maxim 20 de mesaje si deja scade bateria la 70 la %. de net nu mai spun dar problema e ca se supra incalzeste si nu poti sa tii mana pe el fiindca e foarte fierbinte.

2 răspunsuri:
| jony22 a răspuns:

Pai poti incerca sa ii schimbi bateria, e pe duca laughing) din cauza iei se incalzeste si telefonul, ii da curent prea mult

| Alyna00 a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi bateria.Probabil ca bateria este de vina :*. Funda?