| Thyns12345 a întrebat:

am o pictograma in coltul de sus al telefonului gen o carte de vizita,de cand a aparut nu mai imi pot vedea apelurile sau sa citesc mesajele, stie cineva unde sa intru in setari sa nu le pot vedea din nou?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sa le poti vedea din nou sau sa nu le poti vedea? Tine degetul pe pictograma 1-2 secunde si trage-o in partea de sus a ecranului pe mijloc. Peste scrisul Eliminare. Si va dispare. Asa e la telefonul meu. Tu nu ai spus ce telefon ai.