| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema. Am net wi-fi si merge pe alte telefoane, pe laptop pe comp... dar pe telefonul meu nu merge. Nu imi merge magazin play-ul, youtube si nici google dar facebook merge, pot sa ma uit la postari la filmulete la tot poti si sa vorbesc pe facebook cu altii. VA ROG ajutati-ma!
Please

Răspuns Câştigător
| Tentacle111 a răspuns:

Da-ti un restart ( general ) la telefon. Undeva prin setari, este o optiune sa revii la setarile din fabrica. Daca ai Samsung, intri la Creare copii de rezerva...si gasesti acolo.Nu vad alta optiune. ( sa nu uiti sa iti salveze datele in caz ca faci asta ).

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cum adica nu merge, ce arata ce mesaje de eroare da? se conecteaza la resea, apare wifi in bara?