| victoriacaraus2005 a întrebat:

Am o problemă.Am Samsung Galaxy S5, iar versiunea ei e 5.0 (făcută în fabrică). Însă nu pot descărca Mod Copii, deşi cei de la Samsung îmi propun să o descarc.Iar eu am procedat astfel două zile întregi- iar rezultatul:,, E imposibil să decărcați în prezent. Încercați din nou mai târziu"...Ce să fac? Credeți că aş putea repara asta? Aştept un răspuns cât mai rapid...

3 răspunsuri:
| Ionute2018 a răspuns:

Mod copii? Dai un reset din Fabrica.de data asta din butoane. butonul power + volum sud+butonul home.trebuie tinute apasate toate deodata cateva secunde.pana iti apare un meniu. Meniul merge doar prin butoane. butonul de volum sus.este sus. volumu jos. E jos. Si power e enter.nu la toate e chiar asa.dar daca mu stii si te complici.te duci la service Pentru resoftare si ai scapat

| victoriacaraus2005 explică (pentru Ionute2018):

Mulțumesc.dar nu sunt sigură. Nu aş vrea să şterg toate datele.

| Ionute2018 a răspuns (pentru victoriacaraus2005):

Daca ai card. Copiaza ce-i mai important pe acolo si dupa il poti duce la resoftare.mai exact pe tine nu te lasa sa faci update?