| asdgfhresry a întrebat:

Am o problema, am un telefon prestigio 3400 si vreau o husa pentru el, nu se gasesc usor. A fost cineva in situatia asta? Stiti de unde ar trebui sa fac rost? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

La intrare in Auchan! Normal ar fi fost sa ne spui unde locuiesti sa putem fi mai exacti!

| asdgfhresry explică (pentru onasis1961):

Sunt din Braila, dar fac facultatea la Bucuresti.

2 răspunsuri:
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Gasesti mai greu pentru telefonul asta.Eu imi faceam manual husa din piele pentru telefoanele la care nu gaseam husa.Roaga pe cineva care se pricepe sa iti faca husa din piele