| Anca6991 a întrebat:

Am o problema cu itunes de pe laptop. Cand incerc sa redau o melodie aplicatia se deschide insa nu se intampla nimic, asta pentru melodiile pe care nu le am in biblioteca. Pentru cele existente nu are nicio problema. Mai are cineva problema asta? E posibil sa fie de la vreo actualizare? Sau daca poate cineva sa ma ajute cu o idee.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La toate aparatele Apple poti asculta DOAR muzica descarcata de la ei, cu licenta platita.
Pentru restul poti folosi alte playere (de exemplu Winamp).

| Anca6991 explică (pentru Bula):

Nu e adevărat! Pana acum a mers fara nicio problema. Ideea e ca eu am nevoie sa pun melodiile in biblioteca pentru a le pune dupa pe telefon...

| Bula a răspuns (pentru Anca6991):

Incearca sa platesti pentru ele, atunci le va accepta.
Memoria iPhonului este destul de incapatoare pentru banii tai, de aceea nu foloseste card de memorie big grin