| Zamfyra a întrebat:

Am o problema cu magazin play
De cateva saptamani nu mai merge, imi spune verificati conexiunea si reincercati dar semnalul la wi-fi este maxim.Din cauza asta nici youtube nu mai merge.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Ai root? Ai Freedom instalat?
Daca da playstore si youtube merg doar cu Freedom pornit, sau daca stergi cu root file manager "hosts" din sistem(nu distrugi nimic)
DAca nu ai root, incearca sa stergi datele si update-urile si vezi apoi si eventual daca chiar nu merge, poti sa=i faci un factory reset(dar sa salvezi datele importante inainte).

1 răspuns:
| Zamfyra explică:

Mersi!