| IsaBeLLaa a întrebat:

am o problema cu Magazinul Play pe telefon happy
Cand vreau sa downloadez o aplicatie, nu functioneaza. imi arata ca se incarca dar nu se intampla nimic. Detin Samsung Galaxy Y.
( Inainte mergea )

Răspuns Câştigător
| Te_Iubeshte_Idu_1998 a răspuns:

S-ar putea ori sa ai memoria plina de la atatea aplicatii descarcate sau un virus pe care l-ai luat tot din download-area aplicatiilor si mai ales s-ar putea sa nu iti mearga daca aceasta aplicatie magazin play ai download-at-o de pe internet daca ai gasit-o deja in telefon atunci cand l-ai luat, daca nu e asta sigur una din cele de mai suswinking