| ronaldica a întrebat:

Am o problema cu mesajele, in primul rand sunt pe Orange si am si nr la mesageria vocala acolo. La majoritatea pot trimite mesaje, dar azi am incercat sa dau la candva un mesaj si ma atetntioneaza ca mesajul s-a trimis iar apoi primesc mesaj de genu : Livrare esuata! DC DAU FUNDA!

1 răspuns:
| iamyoursuperhero a răspuns:

M-ai intai verifica daca ai credit. daca ai credit inchide-ti si aprinde-ti telefonul si dupa mai trimite mesaju. daca tot nu merge nu stiu ce poate avea