| AlyDulcika a întrebat:

Am o problema cu mesajele. Uneori când trimit îmi arata ca s-au trimis dar persoana respectiva nu le-a primit. În rest nu am probleme cu mesajele. Menționez ca nu e de la telefon pentru ca l-am schimbat și se întâmplă la fel. E destul de enervant pentru ca aștept sa primesc un răspuns și persoana aia habar nu are ca eu i-am trimis mesaj. Ar putea sa fie de la cartela? Ofer fundita

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Persoana la care trimiti mesaje e aceeasi? Daca doar la o persoana nu ajung mesajele e posibil ca telefonul ei sa fie problema. Sau ar mai fi varianta ca acea persoana te minte ca n-a primit mesajul ca sa se justifice pentru ca n-a raspuns.

| AlyDulcika explică (pentru Lioana):

Mi s-a mai întâmplat o singura data la altcineva. Dar în rest doar la băiatul asta. Am vorbit și cu el și a spus ca doar de la mine nu primește mesajele. Ar putea fi ceva de la cartela mea? M am gândit și la posibilitatea sa ma minta și au existat mici certuri și degeaba. Ma gândesc ca ar putea fi de la cartela.

| Lioana a răspuns (pentru AlyDulcika):

Incearca sa-i trimiti mesaj cand poti sa-i vezi si tu telefonul si vezi daca-l primeste. Eventual incearca sa trimiti mesaj de pe acelasi telefon dar de pe alt numar. Daca de pe alt numar il primește inseamna ca numarul tau e blocat in telefonul lui.