| Suzy112 a întrebat:

am o problema cu permisiunile pentru aplicatii.

Imi tot arata o pagina cu :,, S-a detectat suprapunerea pe ecran"

Imi spune sa merg in setari si sa o dezactivez, dar apoi tot nu merge.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Exista aplicatii / programe mai prost facuta care au nevoie de exclusivitate d acces la memoria video. Ai grija sa nu pornesti inainte- si laolalta alt program, chiar dupa (re) pornirea aparatului.

| Rulll a răspuns:

Salut am avut si eu aceeasi problema, uite un link: https://youtu.be/rFEtJd7IQLw
Ai explicatii in comentarii, MERGE, sper sa dai like si sa te abonezi laughing)

| Chica-Ros_Bianca_1986 a răspuns:

Si eu m-am lovit de aceeasi problema. Dezinstalati aplicatia Clean Master si totul revine la normal.winking

| Gal_Radu_1973 a răspuns (pentru Chica-Ros_Bianca_1986):

Mulțumesc, am reușit! O zi buna

| Capusan_Razvan_1941 a răspuns (pentru Gal_Radu_1973):

Imi spui te rog cum ai facut? Multumesc.

| Cazacu_Marian_1975 a răspuns (pentru Chica-Ros_Bianca_1986):

Multumesc Chica-Rios_Bianca_1986.
Am dezactivat apliactia Clean Master si totul a revenit la normal.

| CostelALL a răspuns (pentru Cazacu_Marian_1975):

Am si eu aceeasi problema dar eu nu am clean Master

| Cazacu_Marian_1975 a răspuns (pentru CostelALL):

Setari / optiuni dezvoltator / dezactivati suprapunerea HW si apoi reporniti telefonul

| AlexandruMarian16 a răspuns:

Aveam si eu aceeasi problema si mai devreme am descoperito. Dezactiveaza toata aplicatiile care sunt activate alea care au la sfarsit cu albastru. Si dupa iti va da voie.