| Sophie88 a întrebat:

am o problema cu serviciile Orange. Am incercat sa reincarc o cartela PrePay pe site-ul Orange.ro, cu plata cu cardul. Plata s-a efectuat, mi-au confirmat cei de la PayU Service, dar reincarcarea nu, creditul nu s-a transferat. Le-am trimis mail, n-am primit niciun raspuns, am sunat de mai multe ori la 411 de pe telefonul cu abonament, la 444 de pe tel. cu PrePay, dar asistentele nu m-au ajutat prea mult. Una dintre ele mi-a propus sa apelez la Orange Shop. Problema mea e ca stau destul de departe de Orange Shop si nu stiu daca merita sa ma mai duc sau nici acolo nu ma rezolva nimeni cu treaba asta. Ce-i de facut in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Trimite-ne si noua numarul tau de telefon pentru a verifica situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| Sophie88 explică (pentru OrangeHelper):

V-am trimis numarul in mesaj privat.
Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigura ca ai incarcat numarul care trebuie? poate ai facut pe altcineva fericit.

| Sophie88 explică (pentru suntserios):

Nu e vorba de asa ceva. Pe site intre reincarcarile mele apare "cererea a fost trimisa" in loc de "succes", deci nu s-a reincarcat deloc. Nu e prima oara cand reincarc o cartela.

Răspuns utilizator avertizat