| Pasztor_David_1990 a întrebat:

am o problema cu telefonu de 2 zile nu ma mai lasa sa ma conectez cu contul google imi spune ca nu se poate stabili o conexiune de date la server. Si eu am internetul pornit adica imi merge si google chrome si yahoo mail. Nu na lasa efectiv sa fac nimic ce include contul google. Ajutati-ma

1 răspuns:
| vilaflorin a răspuns:

Dezinstaleaza google si instaleza-l din nou, iar daca nu merge dezinstalat, dezinstaleaza actoalizarile si dupa le instalezi!

funda?