| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu telefonul Acer. Cand sun pe cineva, el este aprins si cand il apropriu de ureche se stinge, dar cand il departez nu se mai aprinde, si ar trebui sa se aprina. Si nu mai pot inchide sau face ceva, nu pot face nimic pana destinatarul apelului inchide.Ce ar putea fi?

6 răspunsuri:
| AlinRemi a răspuns:

Senzorul de luminozitate are ceva thinking hmm, nu stiu, l-ai dus la un service ceva?

| 愛日本 a răspuns (pentru AlinRemi):

Nu, dar am observat ca senzorul sta aprins cand sun pe cineva thinking O sa il duc maine

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 愛日本):

Bună.
Are o problemă de contact! Mergi cu el al magazinul de unde l-ai cumpărat dacă este în garanție dacă nu la un service autorizat de telefonie mobilă.
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Multumesc! da este in garantie, asa o sa fac.

| 愛日本 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

L-am dus la reparat, si mi l-a dat inapoi la fel cum era straight face Doar ca mi-a sters toate aplicatiile si jocurile, dar are aceeasi problema straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 愛日本):

Bună.
Poftim?
Păi tot defect îl ai! Mai mergi odată la ei și dacă nici de această dată nu se face ceva, anunță Protecția Consumatorului, în mod normal dacă nu se poate repara el trebuie schimbat!
Pa, pa.