| Ancuツ a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul cand vreau sa instalez o aplicatie nu ma lasa ca cica nu e spatiu iar cand ma uit cat e o cupat am destul pt aceaa aplicatie pe care vreau sa o descarc indiferent ca selectez card Sd sau stocare telefon la fel face

4 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Incearca sa stergi aplicatii din store de la play de unde descarci, stergi cele care le ai avut si nu le mai folosesti, pe urma dai refres la telefon sa curete ram memorie si incerci din nou.

| Ancuツ explică (pentru CosmiinTezeu):

Am incercat asta

| CosmiinTezeu a răspuns:

Reseteaza telefonul atunci

| Ancuツ explică (pentru CosmiinTezeu):

Multumesc deja am facut-o