| sophie09 a întrebat:

Bunahappy Am o problema cu telefonul ce pana acum nu o aveam. Cand incerc sa intru pe whatsapp imi da aceasta eroare: Error chat feature. Troubleshoot errors when sending messages to continue using this applications. Apoi imi apare sa dau ok sau cancel, iar cand dau ok nu mai merge. La facebook imi da aceasta eroare: Install facebook plugin to load image & video faster! Just take 5s for install, dar cand dau ok nu se intampla nimic. Stie cineva care ar putea fi cauza acestei probleme si cum pot sa o rezolv? Pentru ca pana acum nu mi s-a intamplat asta, telefonul este Samsung galaxy grand prime daca are vreo importanta.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Saru mîinile! Reinstaleaza din nou whatsap ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zice „Just take 5s for install"? Pai stii ce spune acolo? Sa platesti 5 dolari ca sa poti instala. Sigur e virus de telefon.

| Ciprian996 a răspuns:

Buna. incearca sa intri la "setari" apoi la "manager aplicatii" si cauta aplicatia respectiva apoi da pe aplicatie, si o sa-ti arate pe acolo "aprire fortata.dezinstalare.stergere date" ii dai "stergere date" apoi "oprire fortata" si dupa ce termini verifica daca a disparut problema... daca e la fel? ...dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o iar.

| Bety38 a răspuns:

Telefonul este foarte bun. dar daca iti face aceste figuri poti reporni telefonul si daca nici atunci nu merge poti incerca sa dezinstalezi aplicatiile, sa inchizi telefonul si sa incerci sa instalezi iar aplicatiile propriu-zise! Bafta

| sophie09 explică:

Multumesc de sfaturi, dar am dezinstalat deja aplicatiile de cateva ori si tot asa este.