| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o problemă cu telefonul!
De câte ori caut ceva pe Google, îmi fuge defilarea în sus!
Adică dacă caut ceva la secțiunea imagini Google, când revin înapoi la lista de rezultate, mă dă de sus de la început, nu de unde eram și chiar și când defilez!
Cum aș putea remedia problema?

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Închide-l și aprinde-l din nou.
Mai șterge lucruri din el, aplicații. Pot și unele aplicații să facă telefonul să meargă greu.
Dacă nu poți rezolva, alt telefon.

| anonimg a răspuns (pentru ancaval):

Mai adaug la ce ai spus tu, varianta de a formata telefonul (mai inainte trebuiesc salvate pozele si altele). Daca este nevoie chiar un hard reset -care este mai bun decat resetarea care se gaseste in meniul "Setari".

| ancaval a răspuns (pentru anonimg):

Da, să încerce și varianta aia, după ce salvează pozele, evident.
La mine, din cauza aplicaților, telefonul a luat-o razna. Am șters majoritatea din ele și e bine + că telefonul e mai mult pentru a suna/a da mesaje și NU pentru aplicații aiurea.