| CristinaaaCriss a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, bateria nu ma mai tine mai mult de 2-3 ore, iar uneori telefonul se inchide brusc...ma face sa cred ca are virusi.
Credeti ca daca cumpar o baterie noua este cea mai buna solutie?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Buna, mergi cu el la firma de unde l-ai luat si o sa rezolve ei problema, nu de alta dar poate cumperi o baterie noua si nu e din cauza asta!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este DEFECTĂ bateria sad
Asta în cazul în care se încarcă complet şi nu e defect încărcătorul...

Oricum, înainte de a cumpăra o baterie nouă, este preferabil să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!