| Anonim0988877o9uyo0 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, Samsung Not 4. De ceva vreme cand vreau sa ascult muzică pe YouTube se aude un bazait foarte tare și melodia aproape nu se mai aude. Ciudat e faptul ca dacă ascult muzica descarcata pe telefon merge fara probleme. Deci mă gândesc ca nu are cum sa fie difuzorul. Și și când vorbesc la telefon se aude bine. Va rog sa mă ajutați. Dau funditawinking

1 răspuns:
| Kimokato a răspuns:

Incearcă să reporneşti telefonul. Dacă nu şi-a revenit dezinstalează Youtube. Dacă nici aşa nu şi-a revenit şterge memoria chache a Youtube-ului accesând Setari⇒Manager de Aplicații şi dai pe Youtube şi ştergi tot ce se poate la el.