| Raducons a întrebat:

Bună.
Am o problema cu telefonul mobil.
Nu are semnal si daca sun de pe alt telefon suna ocupat, ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Te duci maine la Vodafone cu cartela si le spui ca s-a demagnetizat si vrei sa pastrezi numarul, succes! (nu glumesc sau ceva fa ce ti-am spus si iti vor da alta cartela cu acelasi numar)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori cartela nu e pusă bine în el, ori e pe mod avion, ori cartela nu e bună cumpără alta, ori s-a sticat micro-antena din el

| MadalinG99 a răspuns:

Salut, am patit asta si am dus telefonul la un GSM si s-a rezolvat, mi-a luat 50 de lei, iti recomand acelasi lucru.

| Raducons explică (pentru MadalinG99):

Am pus cartela in alt telefon si tot asa face

| MadalinG99 a răspuns (pentru Raducons):

Ti s-a demagnetizat cartela, esti pe telekom, Vodafone, Orange?

| Raducons explică (pentru MadalinG99):

Vodafon

| MadalinG99 a răspuns (pentru Raducons):

Te duci maine la Vodafone cu cartela si le spui ca s-a demagnetizat si vrei sa pastrezi numarul, succes! (nu glumesc sau ceva fa ce ti-am spus si iti vor da alta cartela cu acelasi numar)

| Ady117 a răspuns:

Poate l-ai dat din greșeală pe mod avion, ia încearcă să vezi...