| Bogdan_Nour_1997 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, nu mai pot de nervi... Acuum 30 de minute m-am jucat pe telefon si imi mergea foarte bine, si acum cand vreau sa ma uit pe el sa sun pe cineva, nu se mai deschide thinking, de ce? l-am pus cu grija pe pat, nu i-am facut nimic, pur si simplu nu se deschide, l-am pus la incarcat nu da nici un semn thinking, ce sa fac, nu mai rezist si am nevoie de telefon.

3 răspunsuri:
| DragosP a răspuns:

Daca e Nokia e de la soft, si mie mi s-a intamplat la felhappy!

| Bogdan_Nour_1997 explică (pentru DragosP):

Si ce trebuie sa fac, boss?

| cammy253 a răspuns:

Probabil jocul era virusat si daca reusesti sa-l deschizi stergel