| Bodale_Ady_1997 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul samsug galaxi s 3 neo uneori merge in lag, de ce?

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ori are virusi ori nu are memorie suficienta, sugerez sa iti iei 360 security si sa scanezi telefonul.

4 răspunsuri:
| Bodale_Ady_1997 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Ooooo multumesc din suflet m-a ajutat foarte mult!

| Bodale_Ady_1997 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Pai si anti virusul asta cam cat din baterie o sa-mi consume?

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Bodale_Ady_1997):

Nu iti consuma din baterie, numai vreo 50 maxim MB din memorie.

| Bodale_Ady_1997 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Ooo mresi