| Maha a întrebat:

Am o problema cu telefonuulpuppy dog eyes crying Amtelefon LG gs290 pe care l-am luat din unul din magazinele de Vodafone din mall Braila si cred ca are aproximativ 2 ani dar azi mi-a facut niste faze cu touch screen-ul. ori se bloca. ori numai mergea delooc ce pot sa-i fac? Va roog ajutati-ma urgeent.Dau fuunda :*

2 răspunsuri:
| cretzolina93 a răspuns:

Daca mai ai garantie e bine...ar trebui sa.l duci la reparat

| Maha explică (pentru cretzolina93):

Unde la reparat? acolo la magazin? da cred ca mai e. dar imi trebuie contractul nu?