| Andrei_Dani_1995 a întrebat:

Buna am o problema cu un Samsung galaxy mini 2, nu se mai aprinde nu mai intra in recovery, nu mai face nimic, se mai face ceva la el?

3 răspunsuri:
| adrianstefan a răspuns:

Nu se mai face nimic cu el.(l-ai suprasolicitat si sa ares.Acum este un telefon caramida)

| Andrei_Dani_1995 explică (pentru adrianstefan):

Ba cred ca se mai poate face, citisem undeva ca trebuie sa-i dau hard reset da merge cu nu stiu ce mufa sofisticata.

| adrianstefan a răspuns (pentru Andrei_Dani_1995):

N-am inteles, cund apesi power key iti arata Samsung galaxy mini... daca iti mai araTA tel merge daca nu, nu