| Deea0521 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy S3. Dintr-o data s-a inchis si dupa cand s-a pornit mi-a aparut " Servicii Google Play s-a oprit". Tot apare cam la 15 secunde si se tot blocheaza. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dai repede resetare totala. o sa pierzi datele dar altfel eu nu cred ca ai putea sa scapi de aia. nu stiu sigur

| d3javw a răspuns:

Hmm probabil eroare sau bug dar daca spui ca si dupa restart face la fel propun o resetare a telefonului.vezi la setari scrie pe undeva revino la setarile din fabrica, o sa stearga tot din telefon si o sa fie ca nou sau din bios, daca nu te pricepi prea bine intreaba pe cineva care poate sa te ajute coleg ceva, o zi buna

| Just4Joker075 a răspuns:

Si eu am avut problema asta acum ceva timp la acelasi telefon, i-am dar revenirela setarile din fabrica si mi-a funcționat perfrct dupa resetare, dai un reset si daca iti face la fel il duci la sevice si ti-l repara ei daca mai este acoperit de garantie